عکس زندگی روزمره / عکاسی زندگی روزمره
دکتر عباس کاظمی پادکست ۱۳۹۳/۰۹/۰۳

عکس زندگی روزمره / عکاسی زندگی روزمره

چهارشنبه بیست و هشتم آبان، اولین نشست «هنر و زندگی روزمره» با موضوع «عکس و زندگی روزمره شهری» برگزار شد. در ادامه پادکست سخنرانی دکتر عباس کاظمی با موضوع «عکس و زندگی روزمره شهری» در دسترس است.

 • پادکست؛ گفتار کاوه گلستان درباره‌ی پروژه‌های عکاسی
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۳/۰۴/۱۷

  پادکست؛ گفتار کاوه گلستان درباره‌ی پروژه‌های عکاسی

  هفدهم تیرماه، سالروز تولد کاوه گلستان است. به این مناسبت همچون سال گذشته پای صحبت‌های گلستان، این‌بار درباره‌ی پروژه‌های عکاسی در ایران می‌نشینیم. فایل صوتی متعلق است به آرشیو شخصی هنگامه گلستان که لطف کرده‌ و در اختیار عکسخانه قرار داده‌اند. گفتنی‌ست این گفت‌و‌گو در سال ۱۳۷۶ میان کاوه گلستان و امید صالحی صورت گرفته است.

 • پادکست: ورود عکاسی در عصر قاجار؛ زانیار بلوری
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۲/۰۳

  پادکست: ورود عکاسی در عصر قاجار؛ زانیار بلوری

  معاونت پژوهشی خانه هنرمندان، چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ ساعت ۱۸، نشستی را با عنوان «ورود عکاسی در عصر قاجار» برگزار کرد. در این نشست که به گردانندگی احسان مجیدی برگزار شد مهرداد نجم‌آبادی و زانیار بلوری سخنرانی کردند. در ادامه پادکست سخنرانی زانیار بلوری در دسترس است.

 • پادکست: ورود عکاسی در عصر قاجار؛ مهرداد نجم‌آبادی
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۲/۰۳

  پادکست: ورود عکاسی در عصر قاجار؛ مهرداد نجم‌آبادی

  معاونت پژوهشی خانه هنرمندان، چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ ساعت ۱۸، نشستی را با عنوان «ورود عکاسی در عصر قاجار» برگزار کرد. در این نشست که به گردانندگی احسان مجیدی برگزار شد مهرداد نجم‌آبادی و زانیار بلوری سخنرانی کردند. در ادامه پادکست سخنرانی مهرداد نجم‌آبادی در دسترس است.

 • پادکست: گپ و گفتی با کامران شیردل
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۱/۱۳

  پادکست: گپ و گفتی با کامران شیردل

  چهارمین فستیوال دسترسی محدود در بیست‌ و پنجم دی‌ماه ۱۳۹۱ اختصاص داشت به نمایش و مرور آثار کامران شیردل. در ادامه صدای جلسه پرسش و پاسخ میان این کارگردان شناخته‌شده سینمای مستند و افراد حاضر در جلسه آمده است. گفتنی‌ست آرش خاک‌پور مدیر سایت «موویکس» این جلسه پرسش و پاسخ را همراهی می‌کند.

 • پادکست: حقوق آثار عکاسی؛ مهدی برجسته
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۱/۰۵

  پادکست: حقوق آثار عکاسی؛ مهدی برجسته

  پنج‌شنبه سوم بهمن‌، دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد سمینار تخصصی حقوق عکاسان، با محوریت «حقوق شهروندی - مالکیت فکری و کپی‌رایت - قراردادها» برگزار کرد. در ادامه پادکست سخترانی مهدی برجسته، کارشناس ارشد حقوق مالکیت فکری، با موضوع «حقوق آثار عکاسی» در دسترس است.

 • پادکست: بررسی حقوق شهروندی عکاسان؛ روح‌الله مصطفی‌نژاد موسوی
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۱/۰۵

  پادکست: بررسی حقوق شهروندی عکاسان؛ روح‌الله مصطفی‌نژاد موسوی

  پنج‌شنبه سوم بهمن‌، دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد سمینار تخصصی حقوق عکاسان، با محوریت «حقوق شهروندی - مالکیت فکری و کپی‌رایت - قراردادها» برگزار کرد. در ادامه پادکست سخترانی روح‌الله مصطفی‌نژاد موسوی، قاضی کیفری، با موضوع «بررسی حقوق شهروندی عکاسان» در دسترس است.

 • پادکست: حقوق بیمه‌ای عکاسان؛ معصومه رسولی
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۱/۰۵

  پادکست: حقوق بیمه‌ای عکاسان؛ معصومه رسولی

  پنج‌شنبه سوم بهمن‌، دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد سمینار تخصصی حقوق عکاسان، با محوریت «حقوق شهروندی - مالکیت فکری و کپی‌رایت - قراردادها» برگزار کرد. در ادامه پادکست سخترانی معصومه رسولی با موضوع «حقوق بیمه‌ای عکاسان» در دسترس است.

 • پادکست: قراردادهای عکاسی؛ کاوه کاکاوند
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۱/۰۵

  پادکست: قراردادهای عکاسی؛ کاوه کاکاوند

  پنج‌شنبه سوم بهمن‌، دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد سمینار تخصصی حقوق عکاسان، با محوریت «حقوق شهروندی- مالکیت فکری و کپی‌رایت- قراردادها» برگزار کرد. در ادامه پادکست سخترانی کاوه کاکاوند، وکیل پایه یک دادگستری در خصوص عقد قراردادهای عکاسی در دسترس است.

 • پادکست: ژست، فضا و زمان در عکاسی مستند؛ میلاد روشنی پایان
  عکسخانه پادکست ۱۳۹۲/۱۱/۰۲

  پادکست: ژست، فضا و زمان در عکاسی مستند؛ میلاد روشنی پایان

  یک‌شنبه ۲۹ دی‌ماه، میلاد روشنی پایان نشستی را با عنوان «ژست، فضا و زمان در عکاسی مستند» برگزار کرد. این جلسه‌ی سخنرانی، از سلسله‌ نشست‌های چهارمین دوره «جایزه شید» است. در ادامه پادکست این نشست همراه با اسلایدهای به نمایش داده شده در نشست، در دسترس است.