نمایشگاه «همین حوالی ۲»
عکسخانه ۱۳۹۶/۰۳/۰۱

نمایشگاه «همین حوالی ۲»

نمایشگاه گروهی عکس‌های تلفن همراه تحت عنوان «همین حوالی ۲» در تاریخ ۳ الی ۵ خرداد ۹۶ در شهر بندرعباس شروع به کار خواهد کرد ، مدت برپایی این نمایشگاه سه روز است و مکان برگزاری نمایشگاه گالری زنده یاد کوروش گرمساری واقع در فرهنگ‌سرای طوبی بندرعباس است.

 • نمایشگاه و رونمایی کتاب آثار کاوه کاظمی
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷

  نمایشگاه و رونمایی کتاب آثار کاوه کاظمی

  جمعه بیست و نهم اردیبهشت، نمایشگاه و رونمائی کتاب کاوه کاظمی با عنوان « انقلابیون- دهه ی نخستین» در پروژه‌های آران برگزار می‌شود.

 • نمایشگاه رحمان مجرد با عنوان «جمع تنها» در نگارخانه قوام‌الدین
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۷

  نمایشگاه رحمان مجرد با عنوان «جمع تنها» در نگارخانه قوام‌الدین

  سومین نمایشگاه عکس رحمان مجرد با عنوان «جمع تنها» سه شنبه دوم خرداد، در نگارخانه قوام الدین مجتمع فرهنگی هنری فدک اردبیل گشایش می‌یابد.

 • انتشار کتاب « کتاب مفاهیم عکاسی»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب « کتاب مفاهیم عکاسی»

  کتاب «مفاهیم عکاسی» نوشته‌ی دیوید بیت ، در قطع رقعی، ۴۱۶ صفحه و با قیمت ۳۲ هزار تومان، با ترجمه‌ی محمدرضارئیسی و مارال زیاری و با سرپرستی فرشید آذرنگ در مجموعۀ «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده به چاپ رسیده است.

 • انتشار کتاب «بیماری به‌مثابه استعاره»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب «بیماری به‌مثابه استعاره»

  کتاب «بیماری به‌مثابه استعاره» به قلم سوزان سونتاگ در قطع رقعی، ۲۰۸ صفحه و با قیمت ۱۸ هزار تومان، با ترجمۀ احسان کیانی‌خواه در مجموعۀ «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده به چاپ رسیده است.

 • انتشار کتاب «سوزان سونتاگ: متن کامل گفت‌و‌گوی مجلۀ رولینگ استون»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب «سوزان سونتاگ: متن کامل گفت‌و‌گوی مجلۀ رولینگ استون»

  این کتاب در قطع رقعی و 144 صفحه با قیمت 12 هزار تومان در مجموعۀ «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده و با ترجمۀ فرشیده میربغدادآبادی به چاپ رسیده است.

 • انتشار کتاب « درستایش سایه‌ها»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب « درستایش سایه‌ها»

  کتاب «در ستایش سایه‌ها» به قلم جونیچیرو تانیزاکی، در قطع رقعی، ۸۰ صفحه و با قیمت ۱۰ هزار تومان، با ترجمه‌ی محمد دارابی در مجموعه‌ی «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده به چاپ رسیده است.

 • انتشار کتاب «آوار خواب»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب «آوار خواب»

  کتاب «آوار خواب» به قلم ژان لوک نانسی، در قطع رقعی، ۸۰ صفحه و با قیمت ۱۰ هزار تومان، با ترجمه‌ی احسان کیانی‌خواه در مجموعه‌ی «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده به چاپ رسیده است.

 • انتشار کتاب «بر سر نقد هنری چه آمد؟»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب «بر سر نقد هنری چه آمد؟»

  این کتاب به قلم جیمز الکینز ، در قطع رقعی، ۱۲۰ صفحه و با قیمت ۱۲ هزار تومان، با ترجمه‌ی مهسا فرهادی کیا در مجموعۀ «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده به چاپ رسیده است.

 • انتشار کتاب «چرا همه‌چیز تاکنون ناپدید نشده؟»
  عکسخانه ۱۳۹۶/۰۲/۲۶

  انتشار کتاب «چرا همه‌چیز تاکنون ناپدید نشده؟»

  کتاب «چرا همه‌چیز تاکنون ناپدید نشده؟» به قلم ژن بودریار، در قطع رقعی، ۹۶ صفحه و با قیمت ۱۰ هزار تومان، با ترجمه‌ی احسان کیانی خواه در مجموعه‌ی «هنر، ادبیات، فلسفه» نشر حرفه نویسنده به چاپ رسیده است.