سومین نمایشگاه گروهی انجمن عکاسی اوز
عکسخانه خبر ۱۳۹۳/۰۵/۱۷

سومین نمایشگاه گروهی انجمن عکاسی اوز

سومین نمایشگاه سالیانه « انجمن عکس اوز » با موضوع « آزاد » و با حضور ۱۱ عکاس روز شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ در محل گالری شهرداری اوز افتتاح خواهد شد.
 قاب های روی دیوار شامل ۴۲ اثر در سایز ۴۰ در ۶۰ است.

طه قاضی زاده ،بهزاد کرامتی، سهیل یادگاری ،پردیس مبصر،مهدیس مبصر،مرجان خرم،صلاح الدین قائدی، امین بحرانی،صفا صالح پور، نیلوفر نوبختی و فاطمه کمالی عکسان شرکت کننده در این نمایشگاه هستند.

در همین راستا آی تای شکیبافر در مقدمه نمایشگاه این چنین می‌نویسد: بازخوردهای فرا زمینی گاه آنقدر زمینی می شوند که نه تنها نگاهمان، بلکه ذره های وجودمان را تسخیر می کنند، و ما، انسان های پرهیاهو، در این قلمرو، با فرهنگ ها، بینش ها و نگاه های گوناگون تکه هایی از این بازخوردها را گاه با قلم، خطی بر کاغذ ثبت می کنیم و گاه با چشم سوم، دوربین، عکسی از آن را به خاطرات پیوند می دهیم. در این جهان به ازای هر عکسی که به ثبت میرسد، یک قدم به دنیای فرا واقعی در ذهنمان همانند جنین در شکم مادر، نزدیک می شویم. کافیست فقط چند ثانیه به عکسی چشم بدوزید تا هزاران هزار دنیای دیگر برویتان گشوده شود، آنگاه شما برترین انسان بر روی این کره خاکی هستید، چرا که وارد بعد چهارم جهان شده اید، آری... عکس همان بعد چهارم است، جایی که زمان، مکان و حتی انسان ها را از آن چیزی که هستند به دور می کند، در عین حال که تمام زیبایی ها و زشتی هایشان محفوظ است.

گشایش: شنبه ۱۸ مردادماه ۹۳ ،ساعت ۱۹

نمایشگاه تا ۲۸ مردادماه جاری هر روز از ساعت ۱۹ تا ۲۳ دایر است.

آدرس: اوز، میدان امام شافعی ، گالری شهرداری