نمایشگاه بابک حقی با عنوان «روزهای روشن» در گالری آتبین
عکسخانه خبر ۱۳۹۵/۱۰/۰۱

نمایشگاه بابک حقی با عنوان «روزهای روشن» در گالری آتبین

نمایشگاه فتومونتاژهای بابک حقی با نام «روزای روشن» جمعه سوم دی ماه در گالری آتبین گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه 11 اثر در سه قطع 90*60،60*40 و 40*30 سانتی‌متر به نمایش در می آید. این مجموعه که به گفته خود هنرمند برای تکمیل شدن آن دو سال زمان صرف شده است حاوی پیوندهایی بین خواب ها، گذشته و حال هنرمند است که با تکنیک فتومونتاژ کار شده اند. در بخشی از بیانیه نمایشگاه آمده است : «عکاسی برای یادآوری خاطرات به میانجی‌گری آمد و به طور نمادین بر پیوندهای به مخاطره افتاده و زوال رو به گسترش زندگی خانوادگی تاکید کرد. عکس‌ها این سایه‌های شبح‌وار، حضور ناچیز و نمادین خویشاوندان دورافتاده اند.عکس‌ها علاوه بر آنکه حس مالکیت خیالی یک گذشته ی غیرواقعی را به آدم ها می دهند، به آنها کمک می‌کنند تا جایی که در آن احساس نا امنی می کنند به تسخیر خود درآورند.»

بابک حقی متولد 1361 در تبریز است و فعالیت حرفه‌ای هنری خود را در زمینه عکاسی و ویدیو آرت از سال 91 با عکاسی تئاتر آغاز کرد و تا کنون در نمایشگاه‌ها و فستیوال های متعدد شرکت داشته است و این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه انفرادی اوست.

نمایشگاه «روزای روشن» سه تا چهارده دی ماه همه روزه از ساعت 16 الی 21 در گالری آتبین به نشانی : خیابان ولیعصر نرسیده به چهارراه پارک وی، کوچه خاکزاد، پلاک 42 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.