نمایشگاه «تغییر در شناخت» در گالری آرته
عکسخانه خبر ۱۳۹۶/۰۶/۱۵

نمایشگاه «تغییر در شناخت» در گالری آرته

جمعه 17 شهریور نمایشگاه گروهی رسانه های مختلف با عنوان «تغییر در شناخت» به انتخاب حامد دهقان در گالری آرته گشایش می‌یابد.

​هنرمندانی که آثار آنها در این نمایشگاه ارائه می‌شود عبارتند از الهام کاظمی، ام ام ام، مهدی پارسی، بهاره سیدی، امین یزدی و مریم زمردیان

در استیتمنت این نمایشگاه آمده است:

«در این نمایشگاه شش هنرمند تلاش کرده اند تجربیاتی از زندگی معاصر را در پیوند با رسانه‌های گوناگون ارائه دهند و در ساختاری غیرمشترک به روایتی مشترک دست یابند، این ساختار در یک الگوی روایی گسترش یافته از محتوای چندگانه قرار می‌گیرد و کنجکاوی مخاطب را نسبت به روابط میان آثار بر می انگیزد، تعاملات پدید آمده حاصل از آن سعی در بازخوانی مفهومی دارد که عنوان نمایشگاه را ساخته است.

"تغییر در شناخت" مفهومی است وابسته به شناخت اما پس از آن، که برون ریزی و باز نگری آن را ممکن می‌سازد.

آثار ارائه شده این نمایشگاه از ابتدا بر اساس یک متن مشترک دور هم گرد نیامده‌اند بلکه از طریق پرسی‌زنی میان فضای زیست دیگر هنرمندان بدست آمده‌اند. کار با پرسش از اینکه موضوع مشترک چگونه پدید می‌آید و ربط و بسط مفاهیم در یک نمایشگاه هنری با چه سازوکاری ایجاد می‌گردد آغاز شد و آنچه از ابتدا مورد نظر بود این بود که چگونه روابط انسانی و تعاملات مشترک میان یکدیگر می تواند منجر به یک نمایشگاه هنری شود.» 

افتتاحیه: جمعه 17 شهریور -  ساعت 16 الی 20 نمایشگاه تا یکشنبه 26 شهریور ادامه دارد. ساعت بازدید در روزهای نمایش 16 الی 20 گالری شنبه ها تعطیل است.

گالری آرته تهران، شیرازجنوبی، پایین تر از پل همت،بلوار علی خانی،20متری گلستان،12متری دوم،پلاک3 شماره تماس : 88031652