سوگواره عکس آب و عاشورا تمدید شد [رپورتاژ آگهی]
رپورتاژ آگهی خبر ۱۳۹۳/۰۹/۱۳

سوگواره عکس آب و عاشورا تمدید شد [رپورتاژ آگهی]

حسن دلاوری دبیر سوگواره عکس آب و عاشورا از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه سوگواره آب و عاشورا خبر داد.

ایشان ضمن تقدیرو تشکر از هنرمندانی که آثار خود را به دبیرخانه سوگواره ارسال کرده‌اند، اعلام کرد : بنا به استقبال و تقاضای علاقمندان  و به منظور بهره‌مندی از سوژه های ناب اربعین حسینی بویژه دریافت عکس های مرتبط با موضوع سوگواره در مسیر پیاده روی نجف تا کربلای زائران حسینی (ع) مهلت ارسال آثار تا 11 دیماه سال جاری تمدید شد.

وی خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را در سه بخش حرفه ای و آماتور و دانش آموزی به نشانی اینترنتی www.abashoora.ir   و www.abashoora.com  و یا ایمیل info@abashoora.ir  و

یا از طریق پست پیشتاز به نشانی ورامین – مجتمع ادارات – خ دولت – شرکت آب و فاضلاب جنوبشرقی استان تهران – دبیرخانه سوگواره عکس آب و عاشورا ارسال کنند .

دبیر

سوگواره عکس آب و عاشورا به پیوستگی عمیق و ناگسستنی آب و عاشورا اشاره کرد وگفت : امام حسین (ع) در حماسه ی کربلا عملیات هدایتگری را با کلید واژه و رمز آب انجام دادند . وقتی طفل شش ماهه را به روی دست گرفت و پرسش کرد آیا به این کودک آب می دهید بدین مفهوم است که آیا هدایت را می پذیرید !؟ و از آنجا که رمز هدایت در کربلا آب بود پیوند آب و عاشورا ناگسستنی است.

وی

در ادامه گفت: هدف از این سوگواره ، یادآوری قداست و ارزش آب و ترویج فرهنگ تکریم آب بود که با توجه به فضای مناسب و معنوی محرم و صفر، نتابج مطلوبی حاصل شد.

مطلب مرتبط:

فراخوان اولین مسابقه ملی عکاسی آب وعاشورا