ویدئو: کارگاه آموزشی کیارنگ علایی
عکسخانه آموزش ۱۳۹۲/۰۹/۰۹

ویدئو: کارگاه آموزشی کیارنگ علایی

آذر ماه ۱۳۹۱ کارگاه «چالشی به نام مجموعه عکس» از سری نشست‌های ۱۰ روز با عکاسان انجمن عکاسان ایران توسط کیارنگ علایی، در خانه هنرمندان ایران برگزار شد. در ادامه ویدئوی این نشست که توسط این انجمن در اختیار عکسخانه قرار گرفته، آمده است.

علایی در بخش نخست این نشست به صورت خلاصه درباره انجمن عکاسان و حاشیه‌هایی که پیرامون ۱۰ روز با عکاسان به وجود آمده صحبت می‌کند.

پس از صحبت‌های ابتدایی، مباحث اصلی نشست با سرفصل آسیب‌شناسی جایگاه مجموعه عکس شروع می‌شود.

+ برای آن دسته از علاقه‌مندان تماشای این ویدئو که سرعت اینترنت آنها پایین است، توصیه می‌شود با کلیک بر روی لوگوی ویمئو وارد سایت میزبان ویدئو شده و از طریق گزینه دانلود که در پایین پلیر در نظر گرفته شده، ویدئو را دانلود کنند.

+ عکس کاور از فرزاد آرین

با درود به شما .
این کار جدای از بحث اولیه برگزار کنندگان، قرار دادن در اینترنت برای مشاهده عموم بسیار عالی و جای تحسین داره.

ممنون از همه دست اندرکاران

رحیم افشاری

سلام،خسته نباشید و تشکر فراوان چرا از سایت های داخلی استفاده نکردید مثل آپارات؟؟با این فیلت/رینگ و قطعی اینترنت واقعا امکان استفاده از کلیپ وجود نداره!

---

عکسخانه:

متاسفانه آپارات کیفیت پلیرهایش خیلی پایین است و مخصوصا برای برنامه های هفته که کیفیت ویدئویی بالایی دارند این تفاوت به چشم می‌آید. اما شما سرویس ویمئو این امکان را می‌دهد که بر خلاف سرویس هایی مثل یوتیوب علاوه بر اینکه تبلیغ ندارد گزینه دانلود را هم در اختیار می‌گذارد که می‌توانید کیفیت مورد نظر را برای دانلود انتخاب کنید.
البته مرورگرهایی مثل فایرفاکس هم اکستنشن های قوی برای دانلود ویدئو دارند که کار را تا حدودی راحت می‌کند.
ممنون از کامنت شما.

نیکروز بهادرمنش

سلام
ویدئورا از سایت ویمو دانلود کردم تا 80 درصد کامل شده حالا تقاضای پسورد داره. آیا راهی هست؟ پسوردش رو از کجا باید پیدا کرد؟
--
سلام
برای ویدئو پسوردی گذاشته نشده و دسترسی به آن و دانلود ویدئو آزاد است. نمی‌دانم مشکل از چیست اما پیشنهاد می‌کنم از سایت زیر برای دانلود استفاده فرمایید:
http://savevideo.me/

ف.الف