دسترسی آزاد به آرشیو نشریات قدیمی ایرانی کتاب‌خانه دانشگاه منچستر
عکسخانه خبر ۱۳۹۴/۱۱/۱۳

دسترسی آزاد به آرشیو نشریات قدیمی ایرانی کتاب‌خانه دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر دسترسی آزاد و رایگان به آرشیو برخی از روزنامه‌ها و نشریات قدیمی ایرانی را از طریق وب‌سایت کتاب‌خانه این دانشگاه امکان‌پذیر کرده است.

در حال حاضر ۲۳ روزنامه و نشریه‌ی نایاب (بیش از ۱۲ هزار صفحه) از کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ علیه دولت مصدق و انقلاب ۱۳۵۷ تا تحولات پیرامون انتخاب محمد خاتمی به عنوان رئیس‌جمهور به صورت دیجیتال در دسترس​ است.

این آرشیو شامل ۱۶۰ شماره از نشریه آیندگان، ۶ شماره از نشریه اندیشه‌های رستاخیز، ۱۶ شماره از نشریه آهنگر، ۳۰ شماره از نشریه فردوسی، ۹ شماره از نشریه علم و زندگی، ۱۰۱ شماره از نشریه ایران باستان، ۱۱۷ شماره از نشریه انحاد مردم، ۸۳ شماره از نشریه جنبش، ۷۲۲ شماره از نشریه کیهان، ۱۳۹ شماره از نشریه خاک و خون، ۵۰ شماره از نشریه مردم ایران، ۱۹۵ شماره از نشریه مجاهد، ۱۵ شماره از نشریه پیغام امروز، ۲۳ شماره از نشریه راه ارانی، ۸۲ شماره از نشریه راه آزادی، ۵ شماره از نشریه راه کارگر، ۶۹ شماره از نشریه راه مجاهد، ۲۳۶ شماره از نشریه رستاخیز، ۲۵ شماره از نشریه کارگران، ۲۲ شماره از نشریه سوگند، ۳۰ شماره از نشریه تهران مصور و ۹۰ شماره از نشریه امت است.

آرشیو دانشگاه منچستر از طریق این لینک در دسترس است.

سلام. ضمن تشکر فراوان از انتشار دیجیتال نشریات،لطفا مشکل دانلود روزنامه خاک و خون را برطرف کنید.صفحات سفید دانلود میشود.

--
سلام و عرض احترام.
ما تنها در این زمینه اطلاع‌رسانی کردیم و این کار توسط دانشگاه منچستر صورت گرفته و برای این منظور لطفا با خود دانشگاه مکاتبه بفرمایید.

گلشن

سلام
لطفا برای دریافت نشریات مرا راهنمایی نماییدوادرس دریافت فایل های پی دی اف و یا سایر ادرس در صورت امکان
با تشکر فراوان

احمد