برگزاری سمینار تخصصی حقوق عکاسان
عکسخانه خبر ۱۳۹۲/۱۰/۲۵

برگزاری سمینار تخصصی حقوق عکاسان

همزمان با برگزاری نخستین جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران سمینار تخصصی حقوق عکاسان، با محوریت «حقوق شهروندی- مالکیت فکری و کپی‌رایت- قراردادها» در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره عکس برج میلاد تهران، دبیرخانه نخستین جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران، در نظر دارد سمینار تخصصی حقوق عکاسان، با حضور پوریا اسدی دبیر جشنواره، رامین  کاکاوند رییس کمیته داوران جشنواره، قضات و وکلای دادگستری  در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار نماید.

بنابراین گزارش سمینار«حقوق عکاسان» با هدف بهبود روند حقوقی و هنری، آشنایی از قوانین و مقررات و نحوه برگزاری  جشنواره برای عکاسان برپا خواهد شد.

همچنین گفتنی است در این دوره سعی می شود از اساتید مجرب جهت آموزش استفاده شود، که این سمینار، فرصتی است تا عملکرد و دستاوردهای عکاسان مورد ارزیابی قرار گیرد و هنرمندان بتوانند از لحاظ حقوقی از آثارشان دفاع نمایند.

لازم به ذکر است، این سمینار در روز 3بهمن ماه سال جاری از ساعت 16 آغاز خواهد شد و ثبت نام برای عموم آزاد است.

علاقمندان می توانند جهت ثبت نام به دبیرخانه جشنواره سراسری عکس برج میلاد تهران واقع دربرج میلاد، مرکز همایش های برج میلاد مراجعه و یا با شماره تلفن ۸۸۶۲۳۶۴۴  تماس حاصل نمایند.