برگزاری نشست با عنوان «بررسی بازنمایی و واقعیت در آثار توماس دماند»
عکسخانه خبر ۱۳۹۳/۰۶/۲۳

برگزاری نشست با عنوان «بررسی بازنمایی و واقعیت در آثار توماس دماند»

انجمن سینمای جوانان ایران (دفتر قزوین) با همکاری گروه هنری «واحه» سه شنبه، بیست و پنجم شهریور ماه ۱۳۹۳ چهارمین ماه عکاسی قزوین را در نشستی با عنوان «بررسی بازنمایی و واقعیت در آثار توماس دماند» برگزار می‌کند.

این نشست با حضور هستی ظهیری از ساعت ۱۸ در سالن آمفی تئا‌تر مولانا برگزار می‌شود. 

علاقمندان برای حضور در این نشست می‌توانند در زمان اعلام شده به نشانی قزوین، خیابان نادری شمالی، میدان میرعماد، مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سالن آمفی‌تئا‌تر مولانا مراجعه کنند. 

هستی ظهیری دانشجوي كارشناسي ارشد عكاسي دانشگاه تهران است. برگزاری نمایشگاه انفرادی با عنوان "شهرک غرب" و چندین نمایشگاه گروهی و ترجمه مقالات عکاسی از جمله فعالیت های اوست.

گروه هنری «واحه» از ابتدای سال ۹۳ فعالیت خود را در زمینهٔ هنرهای تصویری و به ویژه عکاسی آغاز کرده که ماه عکاسی قزوین یکی از همین فعالیت‌هاست که به صورت ماهیانه و با موضوع عکاسی معاصر ایران و جهان برگزار می‌شود. 

گفتنی‌ست تاکنون نشست هایی با عنوان «گفتارهایی پیرامون عکاسی معاصر» با حضور کاوه بغدادچی، «شهر در پروژه عکاسان معاصر ایران و جهان » با حضور مهدی وثوق نیا، «عکاسی صحنه آرایی شده» با حضور تورج خامنه زاده به همت گروه هنری «واحه» برگزار شده است.

عکس کاور: توماس دماند