نمایشگاه گروهی «فردای سی‌ام» در نگارخانه شاهد
عکسخانه خبر ۱۳۹۳/۱۲/۰۹

نمایشگاه گروهی «فردای سی‌ام» در نگارخانه شاهد

نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «فردای سی‌ام» عصر پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۱۶ الی ۱۹ در نگارخانه شاهد گشایش می‌یابد.

در این نمایشگاه ۲۸ اثر رنگی و سیاه وسفید به نمایش در می‌آیند. ر این نمایشگاه آثار گزل آخوند نژاد، اعظم حشمتی، حورا کلانتریان، محمدرضا علیزاده، میلاد رستم خانی، هوتن آزمان و مجید جعفری به نمایش در می‌آیند.

 

در توضیح این نمایشگاه آمده است: «غمگین بود روح من ، غمگین بود ... به خاطر یک ابر که برای این پهنه نبود. من از دست داده ام و دل از کف رفته است . چنین نازک و رنجور بودن ، تقدیرنبود . نمی دانم این دام چه بود . حاضریم اما در غربتیم و شاید بسی دور رفته ایم . سوزی از شمال مغرب ارزانی مان . این آواز دلنواز را بشنوید که زاری اش بحر خوشنودی شماست . مگر نه این که هر کسی نوعی نگاه می کند و می لرزد ؟ سرما چه جای دارد در این اندیشه ؟ مگر نه آن که به رغم ابلهان به گمراهی می رویم ؟ جهان بر ما خشم می گیرد و در دل یک سپیدی خالص جای داریم . اگر بخواهد چنگ می نوازد و نه آماج رنج می سازد . خوابی تیره و سنگین بر زندگانی ام جا خشک کرده . ای آرزوهای من بخوابید . خموش باشید ... خموش باشید ... من که چنین صادقانه می گویم ، از این اندیشه به خود می لرزم . که یک واژه ، یک لبخندتان ، زین پس آئین من می‌شود ...»

زمان: پنج‌شنبه ۱۴ اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ -  علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان روز دوشنبه، ۲۵ اسفند همه روزه به جز جمعه و روزهای تعطیل، از ساعت ۹ تا ۱۳ و ۱۵ تا ۱۹ برای دیدار از این نمایشگاه اقدام کنند.

آدرس نگارخانه شاهد: تهران، خیابان حضرت ولیعصر(عج)، چهارراه طالقانی، نبش کوچه رحیم زاده