نشست نقد و بررسی نمایشگاه «زیبایی‌شناسی شکست»
عکسخانه خبر ۱۳۹۸/۱۱/۲۵

نشست نقد و بررسی نمایشگاه «زیبایی‌شناسی شکست»

روز یکشنبه 27 بهمن از ساعت 6 تا 8 بعدازظهر جلسه‌ی نقد و بررسی نمایشگاه «زیبایی‌شناسی شکست» علیرضا سمیعی در گالری روشنخانه برگزار خواهد شد.

در این نشست که با مدیریت هادی آذری و حضور خود هنرمند برگزار خواهد شد، شرکت‌کنندگان پیرامون آثار نمایشگاه به بحث، گفت‌وگو و تبادل نظر خواهند پرداخت.

«زیبایی‌شناسی شکست» عنوان اولین نمایشگاه انفرادی علیرضا سمیعی است که حاصل بهره‌‌گیری او از رسانه‌ی عکاسی و ویدئو و تلفیق آن‌ها با فناوری‌های ذخیره‌سازی و نمایش تصاویر متحرک و ثابت دیجیتال است.

این نمایشگاه جمعه‌ی هفته گذشته 18 بهمن‌ماه، همزمان با آغاز به کار گالری روشنخانه، افتتاح شد و تا 2 اسفندماه دایر خواهد بود. مخاطبان می‌توانند در طول هفته به جز روزهای شنبه از ساعت 16 تا 20 از این نمایشگاه دیدن کنند.

‌گالری روشنخانه به عنوان فضایی در جهت نمایش آثار عکاسان خصوصا عکاسان جوان، بر نمایش آثار عکاسی و پروژه‌های عکس‌بنیان تمرکز دارد. مجموعه‌ی «روشنخانه» از نمایش آثار عکاسی از هر گرایش و ژانری به شرط وجود نگاهی منسجم و رویکردی نو، استقبال می‌کند و می‌کوشد علاوه بر نمایش آثار عکاسی، فضایی برای بحث، نقد و گفت‌وگو پیرامون آثار عکاسان و عکاسی فراهم آورد.

تاریخ برگزاری جلسه نقد و بررسی: روز یکشنبه 27 بهمن 1398

زمان برگزاری جلسه نقد و بررسی: ساعت 6 تا 8 بعدازظهر

آدرس گالری: خیابان انقلاب، جمالزاده جنوبی، خیابان کلهر، بین استاد بهزاد (کاوه) و زارع، پلاک 69

شماره تماس: 66938455

www.roshankhaneh.com

instagram.com/roshankhaneh